Nabídka práce Pracovník/ pracovnice pobočky - Kladno

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/ PRACOVNICE POBOČKY v lokalitě Kladno přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Okna Macek a.s. (26906724). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník/ pracovnice pobočky
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Kladensku)
Výroba a provoz (volná místa na Kladensku)
Profesní zařazení:
Úředníci ve výrobě
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
19 700 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou,
- znalost práce na PC,
- komunikativnost,
- profesionální a příjemné vystupování,
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Náplň práce:
- zpracování požadavků zákazníků,
- vytváření cenových nabídek,
- uzavírání smluv o dílo.

Nabízíme :
- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti,
- různorodou práci v příjemném pracovním prostředí,
- elektronickou stravenku v hodnotě 150,-Kč/den,
- základní mzdu + odměny za uzavřené smlouvy.

K výběrovému řízení budou pozváni vybraní uchazeči.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište KLADNO.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66870148
Zaměstnavatel:
Okna Macek a.s. (IČ: 26906724)
Kde budete pracovat:
Okna Macek a.s., provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 217 696
E-mail: prace@oknamacek.cz

Prohlédnout dalších 773 nabídek práce na Kladensku