Nabídka práce PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA - Nová Paka na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA v lokalitě Nová Paka na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel SQS Vláknová optika a.s. (60913037). Výše nabídnuté mzdy je 80 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Jičínsku)
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
40 000 až 80 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
oho hledáme:
o Programátora vývojových, testovacích a automatizovaných výrobních systémů a zařízení,
o Kolegu, který má chuť podílet se na vývoji nových výrobků a technologií v mladém kolektivu
o Absolventa i uchazeče s praxí
Náplň práce:
o Programování systémů a zařízení pro podporu vývoje a výroby
o Řešení úloh zpracování obrazu a strojového vidění
Požadavky:
o Flexibilitu a ochotu spolupracovat napříč odděleními vývoje, výroby a konstrukce
o Znalost programovacího jazyka (C, C++ )
o Znalost prostředí LabView nebo LabWindows/cvi výhodou
o Samostatnost při řešení zadání
o Znalost anglického jazyka jen pro čtení manuálů a technické dokumentace

Výhody:
o Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
o Přístup ke špičkovým technologiím a technickému vybavení
o Prostor pro invenci a kreativitu
o Práci v jednosměnném provozu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
o Systém benefitů a odměn (firemní kurzy AJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu za dotované školkovné a další)
o Možnost využití firemních ubytovacích kapacit v Nové Pace i pro rodinné příslušníky

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66870197
Zaměstnavatel:
SQS Vláknová optika a.s. (IČ: 60913037)
Kde budete pracovat:
SQS Vláknová optika a.s. [1]
Kontaktní údaje:
Tel.: 493 765 381 (PO- PÁ 9:00- 14:00 hod.)

Prohlédnout dalších 388 nabídek práce na Jičínsku