Nabídka práce PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Probační a mediační služba (70888060). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 24 770 Kč .

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Písecku)
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v sociální oblasti
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
24 770 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 17.8.2022 na email: nsaidova@pms.justice.cz (do předmětu uveďte VŘ - Probační úředník) nebo písemně na adresu Probační a mediační služba Písek, Otakara Ševčíka 1943, 397 01 Písek, k rukám Mgr. Nely Saidové. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu ve společenskovědní oblasti, bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost práce na PC uživatelská úroveň MS Office, Word, Excel, Power Point, schopnost pracovat v týmu, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, odolnost vůči stresu, ochotu vzdělávat se, zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.
Náplň práce: Výkon činností probačního úředníka daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení, součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zadaných úkolů.
pracovní úvazek HPP; platová třída 11 (po zapracování 12. platová třída, dle Přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení; rizikový příplatek; zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou; zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání; 5 týdnů dovolené; 5 dnů zdravotního volna; stravenky; pravidelné pracoviště; přátelské a podporující pracovní prostředí; zázemí stabilní organizace
Kontakt: Mgr. Nela Saidová, tel.: 734 353 607, e-mail: nsaidova@pms.justice.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Vhodnosti volného pracovního místo

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Kontaktní údaje

Reference:
66870210
Zaměstnavatel:
Probační a mediační služba (IČ: 70888060)
Kde budete pracovat:
Probační a mediační služba - středisko Písek
Kontaktní údaje:
E-mail: nsaidova@pms.justice.cz

Prohlédnout dalších 490 nabídek práce na Písecku