Nabídka práce odborný referent(ka) / vrchní referent(ka) Oddělení vyměřovacího VI - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ REFERENT(KA) / VRCHNÍ REFERENT(KA) ODDĚLENÍ VYMĚŘOVACÍHO VI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ (72080043). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 730 Kč .

odborný referent(ka) / vrchní referent(ka) Oddělení vyměřovacího VI
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce v Praze)
Finance (nabídky práce v Praze)
Profesní zařazení:
Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Služební poměr
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
19 730 Kč
Místo výkonu práce nábřeží Kapitána Jaroše č.p. 1000/7, Praha 7. Prvotní kontakt petra.vesela2@fs.mfcr.cz nebo tel.: 224043355,
Náplň práce:
- zajišťování agendy vyměřování a správy daní z příjmů fyzických osob a daně z přidané hodnoty u přidělených daňových subjektů dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů
- spravování osobních daňových účtů, vyřizování žádostí a zpracování stanovisek
- zajištění agendy placení daní, provádění pravidelné kontroly přeplatků a nedoplatků po jednotlivých daních, předání daňových nedoplatků k vymáhání

Nabízíme:
- stabilitu a zázemí velké státní organizace
- motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky)
- pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- 5 dní indispozičního volna a 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí a až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům
- příspěvek na stravování
- čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)
- rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních a letní tábor pro děti zaměstnanců
- víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky
- možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven
- propracovaný vzdělávací program a možnost zahraničních stáží
- možnost profesního růstu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66870285
Zaměstnavatel:
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ (IČ: 72080043)
Finanční úřad pro hl.m.Prahu - nábř. Kpt. Jaroše 1000/7, Praha 7
Kontaktní údaje:
Tel.: 224043355
E-mail: petra.vesela2@fs.mfcr.cz

Prohlédnout dalších 18999 nabídek práce v Praze