Nabídka práce Chůva v dětské skupině - Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa CHŮVA V DĚTSKÉ SKUPINĚ v lokalitě Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Centrin CZ s.r.o. (27656535). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Chůva v dětské skupině
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Kutnohorsku)
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Kvalifikační předpoklady:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v oborech - vychovatelka v MŠ, pedagog volného času, asistent pedagoga, obory sociální a zdravotní,
- akreditovaný kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Další požadavky:
- trestní bezúhonnost,
- zodpovědný přístup a pečlivost,
- výborný zdravotní stav,
- kreativita a tvořivost.

Pracovní náplň:
- péče o děti do zahájení povinné školní docházky,
- procházky, výlety,
- výtvarné činnosti.

Pracovní doba : Pondělí - pátek ranní směna 6,30- 15,00 hod., odpolední směna 9,00 - 17,30hod.

Možnost i zkráceného úvazku např. 20hod /týdně

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené aj.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v pondělí - pátek 7,00 - 15,30 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66870341
Zaměstnavatel:
Centrin CZ s.r.o. (IČ: 27656535)
Kde budete pracovat:
Centrin CZ s.r.o. P
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 292 767
E-mail: personalni@centrin.cz

Prohlédnout dalších 492 nabídek práce na Kutnohorsku