Nabídka práce PRODAVAČ/PRODAVAČKA - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/PRODAVAČKA v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (18622437). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRODAVAČ/PRODAVAČKA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Prostějovsku)
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
16 000 až 18 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Javorková, tel. 725 591 119 (volat Po-Pá 8:00-17:00 hod.), e-mail: javorkova@rabbit.cz. Pracovní doba: otevírací doba - Po 7:30-12:00 hod., Út-Pá 7:30-16:30 hod., So 7:30-11:00 hod., práce v sobotu 2x v měsíci.
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování.
Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží, objednávky, příjem, příprava, skladování, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů.
Nabízíme: prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné

Reference:
66870394
Zaměstnavatel:
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (IČ: 18622437)
Kde budete pracovat:
RABBIT Trhový Štěpánov a.s..
Kontaktní údaje:
Tel.: 725591119
E-mail: javorkova@rabbit.cz

Prohlédnout dalších 708 nabídek práce na Prostějovsku