Nabídka práce Zástupce/zástupkyně vedoucího výrobní linky - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍHO VÝROBNÍ LINKY v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 09.10.2023 firma - zaměstnavatel Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. (26438356). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 24 000 Kč .

Pracovní pozice:
Zástupce/zástupkyně vedoucího výrobní linky
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektronických zařízení
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
09.10.2023
Mzda:
24 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- zajišťuje dodávku materiálu pro plynulý chod výrobních linek
- v případě potřeby vykonává výrobní operace na lince dle instrukcí a pokynů vedoucího
- spolupracuje s vedoucím na plánování procesu, přidělování operací a na přípravě pracovních instrukcí
- zastupuje vedoucího linky v případě jeho nepřítomnosti
Zaměstnanecké karty: částečně dotovaná kantýna, zvýhodněný tarif
První kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66870670
Zaměstnavatel:
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. (26438356)
Kde budete pracovat:
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: kristyna.stehlikova@eu.panasonic.com