Nabídka práce Řidič/řidička mezinárodní kamionové dopravy - Světec na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/ŘIDIČKA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY v lokalitě Světec na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (25259431). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič/řidička mezinárodní kamionové dopravy
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
50 000 až 55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Řidič tahače sklápěcího návěsu, po – pá, jezdí se převážně CZ, A, D, SK
Požadujeme:
Řidičský průkaz C, E, profesní průkaz, praxe v oboru min. 2 roky, časová flexibilita, spolehlivost, platné psychotesty.
Nabízíme: dobré platové podmínky, slušné jednání, firemní benefity, nové firemní zázemí, práce v dobrém kolektivu, stáří vozového parku dva roky, vozidla zn. Scania
Nástup možný ihned
V případě zájmu se hlašte telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Reference:
66871262
Zaměstnavatel:
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (25259431)
Kde budete pracovat:
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic, Chotějovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 511 320
E-mail: bjacek@mhas.cz