Nabídka práce Produktový a obchodní manažer - Dalovice na Karlovarsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODUKTOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER v lokalitě Dalovice na Karlovarsku přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel HDT impex s.r.o. (25236431). Výše nabídnuté mzdy je 100 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Produktový a obchodní manažer
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
40 000 až 100 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt:Bulířová Markéta, e-mail: info@hdt.cz
Náplň práce:
- aktivní obchodní činnost
- komplexní klientský servis, péče o zákazníky
- oslovování nových zákazníků a vyhledávání nových prodejních kanálů
- zodpovědnost za prodej svěřeného produktového portfolia

Nabízíme:
- zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
- zázemí stabilní české společnosti
- motivační finanční ohodnocení
- firemní benefity
- možnost profesního růstu
- práci v mladém kolektivu

Požadujeme:
- praxi nebo nadšení v hudebním oboru, zvukové či světelné techniky
- min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
- dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
- příjemné a profesionální vystupování
- komunikativnost a prezentační schopnosti
- vynikající obchodní dovednosti - samostatné rozhodování a kreativní myšlení
- týmovou spolupráci
- zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- výborná znalost práce na PC + obchodní korespondence
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost

Místo pracoviště: Karlovy Vary - Dalovice
Nástup možný ihned.

Životopis společně s průvodním dopisem prosím zasílejte e-mailem na: marketa.bulirova@hdt.cz nebo na adresu: HDT impex, s.r.o., Botanická 3, Karlovy Vary - Dalovice, 362 63.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66871816
Zaměstnavatel:
HDT impex s.r.o. (25236431)
Kde budete pracovat:
HDT impex s.r.o. - 000
Kontaktní údaje:
E-mail: info@hdt.cz