Nabídka práce Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Postřižín na Mělnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ v lokalitě Postřižín na Mělnicku přichází na pracovní trh ke dni 21.03.2024 firma - zaměstnavatel Alpha Logistics s.r.o. (09179909). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Počet volných míst:
9
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.03.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- skládání, balení a manipulace se zbožím
- zaskladňování a vskladňování zboží
- vychystávání zboží do odpovídající zóny dle druhu zboží a jeho obalu
- připevňování zboží do určených skladových prostor (klece)
- obsluha manipulační techniky
- práce se skenovacím zařízením
- práce v chladném prostředí (2-12C)
Požadujeme:
- fyzicky náročná práce - zvedání a manipulace s těžkými břemeny - nutný dobrý zdravotní stav
- výpis z rejtříku trestů
- manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost,spolehlivost, dobrá pracovní morálka

- Dle potřeby možný výkon práce v noční směně
Kontakt: telefonicky pondělí a středa 9:00-15:00, životopisy zasílejte e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66873328
Zaměstnavatel:
Alpha Logistics s.r.o. (09179909)
Kde budete pracovat:
Alpha Logistics s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 727 970 822
E-mail: admin@alphalogistic.cz