Nabídka práce Bezpečnostní pracovníci pro přepravu hotovosti cenin - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍCI PRO PŘEPRAVU HOTOVOSTI CENIN v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 16.08.2022 firma - zaměstnavatel Loomis Czech Republic a.s. (26110709). Výše nabídnuté mzdy je 38 300 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Bezpečnostní pracovníci pro přepravu hotovosti cenin
Odvětví:
Administrativa
Finance
Ostatní pracovníci příbuzní pokladníkům ve finančních institucích
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
16.08.2022
Mzda:
30 850 až 38 300 Kč
Kontakt: Lišková Radka, tel.: 731 140 530 Po - Pá od 8:00 - 14:30 hod., e-mail: radka.liskova@loomis.com

Náplň práce: převoz hotovosti a cenin a další činnosti s tím spojené, obsIuha a servis bankomatů, řízení a obsluha speciálniho pancéřového vozidla.

Požadujeme:.ŘP sk. B, zbrojní průkaz skupiny D (lze získat po nástupu ve zkušební době, Věk min. 21let), čistý trestni
rejstřík

Nabízíme: 4týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY, náborový příspěvek 10 000 Kč až 40 000 Kč (dle kvalifikace), stravné 99Kč/den, ošatné 1 150Kč/měsíc

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66873380
Zaměstnavatel:
Loomis Czech Republic a.s. (26110709)
Kde budete pracovat:
Loomis Czech Republic a.s. - 002
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 140 530
E-mail: radka.liskova@loomis.com