Nabídka práce operátor/ka do výroby - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA DO VÝROBY v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 09.01.2024 firma - zaměstnavatel Jiří Kašík (12305286). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
operátor/ka do výroby
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pěstitelé smíšených plodin
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.01.2024
Mzda:
27 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ Postoupky
- Náplň práce: orba, setí, okopávky, předsklizňová příprava, sklizeň, posklizňové činnosti, mlazení zeleně a jiné podobné činnosti, fyzicky náročná práce
- Požadavky: praxe v zahradnictví, ŘP sk. B a C, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- PD: Po - Pá, 7:00 - 15:30 hod., případně dle potřeby
- kontakt osobně na pracovišti Po-Pá (8:00 - 9:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zahradnictvi.kasik@email.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66873442
Zaměstnavatel:
Jiří Kašík (12305286)
Kde budete pracovat:
Jiří Kašík
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 767 904
E-mail: zahradnictvi.kasik@email.cz