Nabídka práce Obsluha CNC - Chrást v Plzni

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC v lokalitě Chrást v Plzni přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel ATMOS Chrást s. r. o. (49712381). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 155 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Obsluha CNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
155 Kč/hod
Obsluha CNC - obsluha CNC soustruhů MASTURN ,PUMA v sériové výrobě
Největší český výrobce šroubových kompresorů s více než 120-letou tradicí - společnost ATMOS Chrást s.r.o, která prodává své produkty do 50 zemí světa, hledá pro posílení svého týmu pracovníka pro obsluhu CNC.

Náplň:
" Obsluhovat CNC stroj a dohlížet na proces výroby
" Výměna nástrojů, provádění korekcí
" Kontrolovat kvalitu vyrobených dílů-vizuálně i měřením různými přístroji
" Pracovat s technickou dokumentací
" Udržovat svěřený stroj v čistotě a pořádku
Požadujeme:
" SOU tech. směru
" praxi s obsluhou CNC soustruhů
" znalost výkresové dokumentace
Nabízíme:
" Stabilní pracovní místo
" Firemní stravování
" Mzda 155kč na hod
" Nástup je možný ihned

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66874409
Zaměstnavatel:
ATMOS Chrást s. r. o. (49712381)
Kde budete pracovat:
ATMOS Chrást s. r. o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777860309
E-mail: svobodova@atmos-chrast.cz

Další nabídka práce podle lokality