Nabídka práce Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - Bílovec na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ v lokalitě Bílovec na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel FUNGHI CZ, a.s. (25355678). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 16 200 Kč .

Pracovní pozice:
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví (volná místa na Novojičínsku)
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
16 200 Kč
z: 23.08.2022 Místo vhodné pro cizince a na zaměstnaneckou kartu.
Osobní kontakt po telefonické domluvě.

Jedná se o sběr a expedici jedlých hub.

Náplň práce: vážení a skládání produkce, práce v chladu.

Nutnost potravinářského průkazu.

Kontakt: Fišerová Helena,
telefonicky na č. 605 297 662 od Po - Pá v čase 08:00 -14:00 hod.
e-mail: helena.fiserova@funghi.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66875276
Zaměstnavatel:
FUNGHI CZ, a.s. (25355678)
Kde budete pracovat:
FUNGHI CZ, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 297 662
E-mail: helena.fiserova@funghi.cz

Prohlédnout dalších 673 nabídek práce na Novojičínsku