Nabídka práce kontrolor/ka svítidel - výstupní - Turnov na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR/KA SVÍTIDEL - VÝSTUPNÍ v lokalitě Turnov na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel TREVOS, a.s. (07829965). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 24 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
kontrolor/ka svítidel - výstupní
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Semilsku)
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
23 000 až 24 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění benefitní karty slevy na firemní výrobky
Poznámka k nabídce práce:
pracovní poměr na dobu 6 měsíců s možností prodloužení

Náplň práce:
-Kontrola materiálů a komponentů na vstupu do výrobního procesu
-Vizuální a funkční kontrola vyrobených svítidel, jejich balení a evidence
-Provádění funkčních zkoušek dle kontrolní dokumentace
-Spolupráce s technikem kvality a směnovým mistrem
-Vedení evidence a záznamu o kontrolní činnosti
-Reakce na neshodné výrobky a materiál ve výrobě - nalezení příčiny, zajištění nápravy a následná kontrola
-Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz, po-pá

Požadujeme:
-Vyučení (nejlépe technické zaměření)
-Pečlivost, zodpovědnost a manuální zručnost
-Ochota učit se novým věcem
-Vhodné pro ženy i absolventy

Nabízíme:
-Zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Dotované stravování v závodní jídelně
-Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
-Slevy na firemní výrobky, dovolená 25 dní
-Benefitní karty (po 6 měsících)

Kontakt:
- e-mail: personalni@trevos.cz
- telefon: 481 363 355 - 8:00 - 15:30 hodion

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66875478
Zaměstnavatel:
TREVOS, a.s. (07829965)
Kde budete pracovat:
TREVOS, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 481 363 355
E-mail: personalni@trevos.cz

Prohlédnout dalších 567 nabídek práce na Semilsku