Nabídka práce ELEKTROMONTÉR/KA VÝROBY ROZVADĚČŮ - Litvínovice na Českobudějovicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMONTÉR/KA VÝROBY ROZVADĚČŮ v lokalitě Litvínovice na Českobudějovicku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel SINOP CB a.s. (26028867). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ELEKTROMONTÉR/KA VÝROBY ROZVADĚČŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na obědy
Náplň práce: výroba a montáž rozvaděčů pro chladírenské technologie, "oživování" chladírenských technologií.
Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, základní znalost MaR, schopnost orientace v elektro dokumentaci.
Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy, parkoviště pro zaměstnance, sleva na firemní výrobky.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky od 7:00 do 15:00 nebo e-mailem zašlete svůj životopis.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66875479
Zaměstnavatel:
SINOP CB a.s. (26028867)
Kde budete pracovat:
SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 387 203 521
E-mail: volnamista@sinop.cz

Další nabídka práce podle lokality