Nabídka práce Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - Uničov na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTŘI A PŘÍBUZNÍ PRACOVNÍCI VE STROJÍRENSTVÍ v lokalitě Uničov na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel Industrial Machine Service s.r.o. (60750154). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 65 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství
Odvětví:
Výroba a provoz
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
45 000 až 65 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování dotované stravování
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned.

Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru s maturitou, řidičský průkaz skupiny B - flexibilitu, operativnost, schopnost řídit lidi a samostatnost - vysoké pracovní nasazení - komunikativnost a zodpovědnost - práci na PC - MS office - chuť se vzdělávat, učit se nové věci.
Nabízíme: práci v perspektivní společnosti - motivační odměňovací systém - možnost profesionálního a osobního růstu - firemní benefity.
Náplň práce: Řízení výrobních pracovníků, kontrola plnění výrobních operací, rozdělování práce. Požadujeme schopnost práce na PC. Interní systém je IS HELIOS znalost výhodou. Znalost strojírenské dokumentace výhodou.
Praxe ve strojírenství výhodou.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované stravování.

Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte POUZE na e-mail: a.valuchova@inmase.cz.
První kontakt POUZE telefonicky a mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Práce s PC

Ano, zaměstnavatel Industrial Machine Service s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66878886
Zaměstnavatel:
Industrial Machine Service s.r.o. (60750154)
Kde budete pracovat:
Industrial Machine Service s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602102337
E-mail: a.valuchova@inmase.cz