Nabídka práce CHŮVA V MATEŘSKÉ ŠKOLE - České Budějovice

Nabídka volného pracovního místa na pozici CHŮVA V MATEŘSKÉ ŠKOLE již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 06.09.2022 do 05.11.2022.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

České Budějovice | Mzda: 20 000 Kč | Pro práci je potřeba vzdělání v oblasti předškolního vzdělání nebo akreditovaný kurz asistenta pedagoga s praxí. Zam.…

Volná pracovní místa Základní škola a mateřská škola VŠTE s.r.o.

Nabídky práce ČESKOBUDĚJOVICKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
CHŮVA V MATEŘSKÉ ŠKOLE
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Českobudějovicku)
Profesní zařazení:
Asistenti učitelů
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 1542 nabídek práce na Českobudějovicku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.