Nabídka práce Systémový operátor - (Okres Praha-východ)

S novou nabídkou volného pracovního místa SYSTÉMOVÝ OPERÁTOR v lokalitě (Okres Praha-východ) přichází na pracovní trh ke dni 12.09.2022 firma - zaměstnavatel Continental Automotive Czech Republic s.r.o. (62024922). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 33 150 Kč .

Pracovní pozice:
Systémový operátor
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Počet volných míst:
10
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
12.09.2022
Mzda:
33 150 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující údaje:
Místo výkonu práce:
Brandýs nad Labem, Zápy
Požadavky:
Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochota pracovat na směny, zkušenost na obdobné pozici.

Náplň práce:
Samostatná obsluha linky, preventivní údržba, objednání materiálu a jeho doplňování na lince, Změna a nastavování SW na výrobním zařízení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66881387
Zaměstnavatel:
Continental Automotive Czech Republic s.r.o. (62024922)
Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Brandýs n. L. a Zápy
Kontaktní údaje:
Tel.: 326 936 300
E-mail: zuzana.sandorkova@continental-corporation.com

Další nabídka práce podle lokality