Nabídka práce Pekařský/á dělník/nice - Sázava na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PEKAŘSKÝ/Á DĚLNÍK/NICE v lokalitě Sázava na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o. (25953524). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Pekařský/á dělník/nice
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Poznámka k nabídce práce:
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava a výroba pekařských výrobků
- obsluha pekařské linky
- není nutná praxe nebo vyučení v oboru, vše zaučíme
PRACOVNÍ DOBA:
- ranní směna začíná mezi 4:00 a 5:00 hodinou
- odpolední směna mezi 16:00 a 17:00 hodinou
POŽADUJEME:
- samostatný a zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- vztah k vykonávané práci, flexibilitu
- potravinářský průkaz
NABÍZÍME:
Zdravotní bonus 1000 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1000 Kč/měsíc, noční příplatek 40 Kč/hod, odpolední příplatek 20 Kč/hod, zajištění residenčního ubytování, příspěvek na stravování, vánoční bonus, dárkové poukázky, firemní akce, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti.
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, zaměstnavatel Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66881465
Zaměstnavatel:
Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o. (25953524)
Kde budete pracovat:
Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 755 279
E-mail: tejklova@pekarstvisazava.cz

Další nabídka práce podle lokality