Nabídka práce Pracovník/ce příjmu a výdeje zakázek - Krnov na Bruntálsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE PŘÍJMU A VÝDEJE ZAKÁZEK v lokalitě Krnov na Bruntálsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel K R E S spol. s r.o. (42864453). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 22 500 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovník/ce příjmu a výdeje zakázek
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Bruntálsku)
Profesní zařazení:
Prodavači v prodejnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
22 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
místo výkonu práce : Krnov
Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky
- Příjem a výdej zakázek
- Prodej náhradních dílů
- Vedení pokladny
- Přepojování hovorů
- Směrování návštěv
- Přebírání pošty

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Základní znalost práce na PC (Excel, Word), výhodou zkušenost s programem IS KARAT
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
- Znalost v oblasti čtení technické dokumentace výhodou

Nabízíme:
- Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- Jednosměnný provoz
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost seberealizace a profesního rozvoje
- Po zapracování zajímavé finanční ohodnocení
- nástup možný ihned

Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolená

Hlásit se na e-mail monika.simonkova@kres.cz
Z : 19.9.2022

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66883527
Zaměstnavatel:
K R E S spol. s r.o. (42864453)
Kde budete pracovat:
K R E S spol. s r. o.
Kontaktní údaje:
E-mail: monika.simonkova@kres.cz

Prohlédnout dalších 409 nabídek práce na Bruntálsku