Nabídka práce Skladníci ve skladu s elektro zbožím - Benešov

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI VE SKLADU S ELEKTRO ZBOŽÍM v lokalitě Benešov přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2022 firma - zaměstnavatel V-systém elektro s.r.o. (26760860). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 24 000 Kč .

Pracovní pozice:
Skladníci ve skladu s elektro zbožím
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Benešovsku)
Doprava (volná místa na Benešovsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Benešovsku)
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.09.2022
Mzda:
24 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště: Benešov
Stabilní společnost hledá posilu do skladu (i bez VZV)
Požadujeme:
dochvilnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, poctivost, pracovitost; čistý trestní rejstřík
Náplň práce:
příjem a výdej zboží; doplňování zboží; primárně ve skladu s elektroinstalačním materiálem; příprava zakázek k expedici; zahrnuje i občasnou manipulaci s balíky nad 20 kg
Výhody práce skladníka u nás:
příjemný hlavní sklad; skladové prostory menší, než jste zvyklí z velkých logistických center či velkých výrobních závodů; ve skladu pracují zpravidla jen 2 lidé současně
Pracovní doba:
jednosměnný provoz, pondělí -pátek 7:00 -15:30; volné víkendy
Ostatní:
nástup možný ihned
První konatkt:TELEFONICKY (7:00 - 15:30), e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66883690
Zaměstnavatel:
V-systém elektro s.r.o. (26760860)
Kde budete pracovat:
V-systém elektro s.r.o. - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 242 214
E-mail: petr.rosulek@v-system.cz

Prohlédnout dalších 882 nabídek práce na Benešovsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Skladníci a pracovníci pro manipulaci s materiálem třídí, skladují a vydávají náhradní díly a zásoby pro použití v podniku, ve kterém pracují. Jsou zaměstnáni ve výrobních podnicích, skladech, maloobchodních a velkoobchodních zařízeních, důlních, lesnických a stavebních podnicích, opravnách, nemocnicích a dalších zařízeních.