Nabídka práce Veterinární inspektor - Sušice na Klatovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VETERINÁRNÍ INSPEKTOR v lokalitě Sušice na Klatovsku přichází na pracovní trh ke dni 27.02.2024 firma - zaměstnavatel Státní veterinární správa (00018562). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 420 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Veterinární inspektor
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Veterinární lékaři
Pracovní poměr - plný úvazek
Služební poměr
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.02.2024
Mzda:
30 780 až 45 420 Kč
POŽADAVKY: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr., řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEXO ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata
Nástup: dle dohody
Nejdříve nutný EMAILOVÝ KONTAKT: MVDr. Václav Poláček, ředitel sekce KVS SVS pro Plzeňský kraj - v.polacek.kvsp@svscr.cz, Jitka Vacovská, personalista - j.vacovska@svscr.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66883693
Zaměstnavatel:
Státní veterinární správa (00018562)
Kde budete pracovat:
Státní veterinární správa - pracoviště Sušice
Kontaktní údaje:
E-mail: v.polacek.kvsp@svscr.cz

Další nabídka práce podle lokality