Nabídka práce PAYFRIEND - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa PAYFRIEND v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2022 firma - zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472). Výše nabídnuté mzdy za (15 hod/týdně) je přinejmenším 150 Kč/hod .

Pracovní pozice:
PAYFRIEND
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních
Počet volných míst:
10
Úvazek:
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.09.2022
Mzda:
150 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Liberec
Co vás čeká?
Ve Sdružení TULIPAN otevíráme kompletně novou službu, která má za cíl vytvořit funkční síť péče, pohodlné a bezpečné prostředí pro mladé lidi a děti, kteří potřebují poradit, pomoci nebo jen podpořit v řešení svých duševních trablí. Kromě přímé péče se projekt ale soustředí také na osvětovou činnost, jež je celospolečensky více než důležitá. Naším cílem je destigmatizovat téma duševního zdraví.
Náplní práce payfrienda bude péče o děti a mladistvé. Pokud bude třeba bude je doprovázet do školy, do kroužků, na nákup, k lékaři, bude s nimi trávit volný čas, komunikovat s nimi jejich potíže a trable a pokud bude potřeba pomůže mu s vyhledáním adekvátní psychologické pomoci.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Hledáme někoho empatického, flexibilního, komunikativního, s chutí pracovat s lidmi, spolehlivého, zodpovědného a diskrétního
Schopnost pracovat online i offline
Věk min. 16 let
Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme příjemné a otevřené prostředí v kolektivu, možnost si brigádu časově přizpůsobit k obrazu svému, pomůžeme ti pečovat o své vlastní psychické zdraví
Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.30 do 13.30 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66883840
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472)
Kde budete pracovat:
Sdružení TULIPAN, z.s.-001
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 691 229

Prohlédnout dalších 1347 nabídek práce na Liberecku