Nabídka práce Řidič svozu textilu - Boskovice na Blanensku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ SVOZU TEXTILU v lokalitě Boskovice na Blanensku přichází na pracovní trh ke dni 19.09.2022 firma - zaměstnavatel TextilEco a.s. (28101766). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič svozu textilu
Odvětví:
Doprava (nabídky práce na Blanensku)
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Počet volných míst:
15
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.09.2022
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Rozšiřujeme náš pracovní tým a nabízíme volné pracovní místo řidiče svozu textilu.
Hlavní pracovní poměr, nejprve na 1/2 roku s následným prodloužením.
Náplň práce:
- svoz textilu z celé ČR s počátkem a vykládkou zboží na pracovišti v Boskovicích
- nutno projít zkušební jízdou
- flexibilní pracovní doba
- ŘP sk. B
- nástup ihned
První kontakt telefonicky na č. 604101355 nebo e-mailem: kariera@textileco.as

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66884019
Zaměstnavatel:
TextilEco a.s. (28101766)
Kde budete pracovat:
TextilEco a.s. - pracoviště Boskovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 604101355
E-mail: kariera@textileco.as

Prohlédnout dalších 311 nabídek práce na Blanensku