Nabídka práce REFERENT/KA LOGISTIKY - Mělník

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/KA LOGISTIKY v lokalitě Mělník přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel RETAL Czech a.s. (26116219). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
REFERENT/KA LOGISTIKY
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Mělnicku)
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- administrativa související s logistikou zboží k zákazníkům společnosti
- zajišťování dopravy související s prodejem a nákupem včetně průběžné evidence
- administrativa související s vedením skladového hospodářství (evidence příjmu preforem, granulátu, barev, palet, obalů)
- provádění inventarizace skladových zásob
- vedení a organizace vratných obalů u zákazníků
- archivace dokladů ze zpracované agendy
- kooperace s dopravci, výrobou, obchodním oddělením, účtárnou a zahraničními kolegy

Uvítáme:
- SŠ vzdělání
- znalost AJ pro jednání s dopravci a zahraničními kolegy, základy dalšího jazyka výhodou (německý, ruský)
- dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a flexibilitu

Nabízíme:
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- dobré platové ohodnocení
- stravenkovou kartu
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 dnů dovolené navíc
- mobilní telefon, odměny za životní jubilea, vánoční večírek, odměny za inovativní nápady a za dobré výsledky společnosti
- termín nástupu dohodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66884896
Zaměstnavatel:
RETAL Czech a.s. (26116219)
Kde budete pracovat:
RETAL Czech a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 341 848
E-mail: info@retal.cz

Prohlédnout dalších 705 nabídek práce na Mělnicku