Nabídka práce ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY - Bořetice na Břeclavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY v lokalitě Bořetice na Břeclavsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel Jednota, spotřební družstvo v Mikulově (00032247). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY
Odvětví:
Management (nabídky práce na Břeclavsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Břeclavsku)
Profesní zařazení:
Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
27 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na stravování, dovolenou, penz. připojištění, volnočasové aktivity
21.09.2022/NÁPLŇ PRÁCE: řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů, odpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce, odpovědnost za zásobení prodejny, odpovědnost za záruční lhůty a správné označení zboží, obsluha zákazníka, práce na pokladně, práce za obslužným úsekem. POŽADAVKY: vyučení v oboru výhodou, praxe v maloobchodní činnosti vítána, zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců, znalosti a dovednosti práce se zbožím. KONTAKT: tel. 519 500 958 nebo e-mail kariera@jednota.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66885013
Zaměstnavatel:
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově (00032247)
Kde budete pracovat:
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - prod. Bořetice
Kontaktní údaje:
Tel.: 519 500 958
E-mail: kariera@jednota.cz

Prohlédnout dalších 438 nabídek práce na Břeclavsku