Nabídka práce Bezpečnostní partner - (Okres Zlín, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště,.. Celkem 4 okresů)

S novou nabídkou volného pracovního místa BEZPEČNOSTNÍ PARTNER v lokalitě (Okres Zlín, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště,.. Celkem 4 okresů) přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel Protektia s.r.o. (46965076). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 140 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Bezpečnostní partner
Odvětví:
Obrana a ochrana (nabídky práce na Zlínsku)
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
140 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
věk nad 18 let
řidičský průkaz skupiny B, čistý výpis RT
základy práce na PC pro kamerový systém
odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, rozhodnost a odpovědnost
praxe v security a certifikát strážného výhodou

Náplň práce:
práce na kamerovém systému
stahování a vyhodnocování kamerových záznamů /bezpečnostních rizik
komunikace s Policií ČR a MP

Nabízíme :
práci v silné a stabilní společnosti
flexibilní pracovní dobu
odpovídající platové ohodnocení
pomoc při zajištění certifikátu strážného
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního
poměru, možnost práce i na DPP, nástup IHNED

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391 Ivana Opělová, nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz.
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66885141
Zaměstnavatel:
Protektia s.r.o. (46965076)
Kde budete pracovat:
Protektia s.r.o. - Zlinsky kraj
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 722 364 391
E-mail: nabor.centrum@protektia.cz

Prohlédnout dalších 1696 nabídek práce na Zlínsku