Nabídka práce Konstruktér/ka střihů - Hulín na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉR/KA STŘIHŮ v lokalitě Hulín na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel PSí HUBÍK s.r.o. (27751414). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Konstruktér/ka střihů
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Kroměřížsku)
Profesní zařazení:
Modeláři oděvů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody příspěvek na stravování, sleva na nákupy ve výrobních prodejnách
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: Konstrukce střihů. Výsledkem Vaší práce bude skvěle padnoucí kombinéza, která ochrání motorkáře na cestách i na závodních tratích.
- Očekáváme: Znalost konstrukce střihu. Základy práce v CAD systému. Technické myšlení, představivost, smysl pro detail, samostatnost a spolehlivost.
- pracovní doba Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod., 40 hodin týdně, 3 měsíce zkušební doba, doba určitá 2 roky s přechodem na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Benefity: finanční odměny za výsledky, příspěvek na stravování, sleva na nákupy ve výrobních prodejnách
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: psi@psi.eu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC - autocad základy
Jiné Znalost konstrukce střihu

Reference:
66885146
Zaměstnavatel:
PSí HUBÍK s.r.o. (27751414)
Kde budete pracovat:
PSí HUBÍK s.r.o. - Hulín (bývalý ŠOHAJ)
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 581 488
E-mail: psi@psi.eu

Prohlédnout dalších 649 nabídek práce na Kroměřížsku