Nabídka práce Řidič / řidička - pracovník / pracovnice pohřební služby - Týniště nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ / ŘIDIČKA - PRACOVNÍK / PRACOVNICE POHŘEBNÍ SLUŽBY v lokalitě Týniště nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 21.03.2024 firma - zaměstnavatel Charon - Jitka Filipová s.r.o. (03515630). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Řidič / řidička - pracovník / pracovnice pohřební služby
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Pracovníci v pohřebnictví
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
21.03.2024
Mzda:
30 000 Kč
Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu filipova16@seznam.cz
Požadavky:
- SOU
- ŘP sk. "B"
- spolehlivost, zodpovědnost
- fyzická zdatnost (manipulace se zemřelými)
- trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
- manipulace a přeprava zemřelých v nepřetržitém provozu.
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání, navýšení mzdy po zkušební době - prémie
- firemní benefity - mobilní telefon, oblečení a příspěvek na stravu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66885157
Zaměstnavatel:
Charon - Jitka Filipová s.r.o. (03515630)
Charon - Jitka Filipová s.r.o. - pracoviště Týniště nad Orlicí
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 481 660
E-mail: filipova16@seznam.cz