Nabídka práce Směnový mistr na provoze Plasty - seřizovač - Turnov na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SMĚNOVÝ MISTR NA PROVOZE PLASTY - SEŘIZOVAČ v lokalitě Turnov na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel TREVOS, a.s. (07829965). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Směnový mistr na provoze Plasty - seřizovač
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Semilsku)
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody Příspěvek na penzijní pojištění, Benefitní karty
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce
-Seřízení vstřikovacích strojů; rozjezd výrobních linek
-Nastavení a úpravy parametrů vstřikovacích cyklů
-Vyhodnocení produktivity
-Operativní odstraňování závad
-Výměna vstřikovacích forem
-Příprava pracoviště a zajištění granulátu a komponentů pro výrobu
-Vedení malého kolektivu pracovníků
-Střídání dělníků a manipulantů na vstřikovacích strojích

Požadujeme
-Výuční list, min. praxe v oboru 2 roky
-Oprávnění (jinak zajistíme školení) VZV a jeřábnické zkoušky výhodou
-Znalost programování robotů výhodou
-Znalost nastavení senzoriky, gravimetrického dávkování, laserových popisů výhodou
-Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
-Manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
-ŘP skupina B

Nabízíme
-Zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií
-Možnost odborného a profesního růstu, vzdělávací kurzy, školení
-Dotované stravování v podnikové jídelně
-5 týdnů dovolené
-Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
-Benefitní karty (po 6 měsících)
-Slevy na firemní výrobky

kontakt: e-mailem, telefonicky od 7:00 do 15:00 hod.,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66885161
Zaměstnavatel:
TREVOS, a.s. (07829965)
Kde budete pracovat:
TREVOS, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 225 007
E-mail: personalni@trevos.cz

Prohlédnout dalších 567 nabídek práce na Semilsku