Nabídka práce Asistent/ka Marketingu - Střílky na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA MARKETINGU v lokalitě Střílky na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 28.02.2024 firma - zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o. (26288605). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/ka Marketingu
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní asistenti v administrativě
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
28.02.2024
Mzda:
21 800 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Střílky
- Náplň práce: Asistence v plánování a v tvorbě. Úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu, představení a uvedení novinek na trh, tvorba tiskových zpráv, produktových článků, mailingů, editace webových stránek po obsahové stránce. Dále správa sociálních sítí. Hledání nových možností a kanálů pro komunikaci naší značky a výrobků.
- Požadujeme: mírnou znalost anglického jazyka, zvládnout a vyhodnotit úspěšnost postu z hlediska sociálních sítí, orientovat se v SEO při psaní textů, základní znalost PPC kampaní, umění psát texty
- Výhodou: vysoké osobní nasazení, týmový hráč, odolnost vůči stresu a zátěži, dále organizovanost, zodpovědnost, pečlivost
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: možnost učit se novým věcem, profesní růst, flexibilní pracovní dobu, možnost účastnit se na mezinárodních trzích, profesionálně vybavené pracoviště, přístup do vzdělávací platformy Seduo, slevy na firemní produkty za zvýhodněnou cenu a každodenní zdravé wellness obědy ve firemní restauraci zdarma
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Jazykové znalosti:
Angličtina (pasivní)

Reference:
66885171
Zaměstnavatel:
Natures Care CZ s.r.o. (26288605)
Kde budete pracovat:
Natures Care CZ s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@naturescare.cz

Další nabídka práce podle lokality