Nabídka práce Řidiči nákladních automobilů a tahačů - Kladno

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ A TAHAČŮ v lokalitě Kladno přichází na pracovní trh ke dni 06.03.2024 firma - zaměstnavatel Laxim s.r.o. (08838879). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
Řidiči nákladních automobilů a tahačů
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Počet volných míst:
9
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.03.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- ŘP sk. C + E, profesní průkaz, kartu do tachografu,
- praxi min. 1 rok,
- trestní bezúhonnost,
- slušné vystupování, spolehlivost, znalost ukrajinského jazyka výhodou.

Náplň práce:
- řidič pro mezinárodní silniční dopravu dodávkovými vozy nad 3,5 t.

Přeprava pro Itálii - Rakousko - Německo,Ukrajina.

Životopisy prosím posílejte na uvedený e-mail.
Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 9:00 - 13:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66887618
Zaměstnavatel:
Laxim s.r.o. (08838879)
Kde budete pracovat:
Laxim s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 886 775
E-mail: laximcz@seznam.cz