Nabídka práce PROJEKTOVÝ REFERENT - Kožichovice na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ REFERENT v lokalitě Kožichovice na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 09.01.2024 firma - zaměstnavatel Orbital International Ltd. - organizační složka (26979152). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROJEKTOVÝ REFERENT
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Nákupčí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.01.2024
Mzda:
27 000 až 35 000 Kč
Náplň práce: zaměstnanec spolupracuje při realizaci veletržních expozic, objednává služby veletrhu (voda, elektro, závěsy, internet,...), zajišťuje schválení / povolení staveb na veletrhu, zajišťuje firemní logistiku - pošta, přeprava, zajišťuje firemní nákupy pro provoz firmy, částečně se stará o vozový park firmy, má na starost skladové prostory firmy, zaměstnanec se podílí na předávání realizovaných stánků na výstavištích, takže je pozice vhodná převážně pro zájemce, kteří rádi cestují do zahraničí. Více o firmě na www.orbital.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jiná způsobilost schopnost pracovat v týmu, koordinační a organizační schopnosti
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B nutnost
Jiné technické myšlení, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E výhodou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) znalost dalších jazyků výhodou

Reference:
66889055
Zaměstnavatel:
Orbital International Ltd. - organizační složka (26979152)
Kde budete pracovat:
Orbital International Ltd. - organizační složka
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 568 801 130 PO - PÁ od 8:00 do 16:30 hod.
E-mail: admi@orbital.cz

Další nabídka práce podle lokality