Nabídka práce Speciální pedagogové - Velké Karlovice na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIÁLNÍ PEDAGOGOVÉ v lokalitě Velké Karlovice na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín (70233292). Výše nabídnuté mzdy za (11 hod/týdně) je přinejmenším 14 500 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Speciální pedagogové
Odvětví:
Školství
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
11
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
14 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
SPECIÁLNÍ PEDAGOGOVÉ
POŽADUJEME: Vysokoškolské vzdělání.
NÁPLŇ PRÁCE: Výuka dětí se speciálními vzdělávacími potřebami - podpůrná péče.
PRACOVNÍ ÚVAZEK: 11 hodin rozdělených na práci přímou a nepřímou.
VÝŠE PLATU: Výše platu se odvíjí od dosažené pedagogické praxe (dle tabulky - věkový automat).
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní ředitelka Mgr. Svatava Koňaříková, tel.: 571 420 847, nebo tel.: 724 292 232 v pracovních dnech po 13:00 hod.. Po předchozí domluvě i osobně v místě výkonu práce. Případně emailem na adresu: zsvk@zsvk.cz
Ov.tel.: 29.2.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Ano, Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66889242
Zaměstnavatel:
Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín (70233292)
Kde budete pracovat:
Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín
Kontaktní údaje:
Tel.: 571 420 847; 724 292 232
E-mail: zsvk@zsvk.cz