Nabídka práce Montéři kovových konstrukcí - stavební klempíř - Písečná na Jesenicku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÉŘI KOVOVÝCH KONSTRUKCÍ - STAVEBNÍ KLEMPÍŘ v lokalitě Písečná na Jesenicku přichází na pracovní trh ke dni 29.01.2024 firma - zaměstnavatel TrukSteel s.r.o. (29448999). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Montéři kovových konstrukcí - stavební klempíř
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Stavební klempíři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
29.01.2024
Mzda:
28 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění - životní nebo úrazové pojištění 2500 Kč/měs
Poznámka k nabídce práce:
ZK CZ -ISCO: 71267
První kontakt písemný, telefonický:
AKTUALIZACE 29.1.2024
- e-mail: montazehal@email.cz
- tel. +420 774 692 180, vždy pondělí - pátek od 10:00 do 16:00

Turnusy: výkon práce pondělí až středa následujícího týdne, poté čtvrtek - neděle volno
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- montáž opláštění a izolace budov a objektů včetně lemování - ruční montáž, demontáž opláštění a ocelových konstrukcí budov a objektů- ruční demontáž
- práce s el. ručním nářadím, např. vrtačky, utahovačky, úhlové brusky, ruční kotoučové pily, přímočaré pily, nůžky na plech
- používání dalšího zařízení, přístrojů, nářadí např. lanového, řetězového zvedáku, stavebního vrtáku, nastřelovací pistole, ručních pákových nůžek.
Zaměstnance zaškolíme v používání pracovních plošin, vázání břemen a lešenářských prací a práci ve výškách.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66892130
Zaměstnavatel:
TrukSteel s.r.o. (29448999)
Kde budete pracovat:
TrukSteel s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 692 180
E-mail: montazehal@email.cz