Nabídka práce Obsluha čerpací stanice - Liptál na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA ČERPACÍ STANICE v lokalitě Liptál na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel VALATRANS a.s. (26783827). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Obsluha čerpací stanice
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody slevy na vybrané výrobky, služby a PHM
Poznámka k nabídce práce:
OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

NÁPLŇ PRÁCE: Přijmeme do přátelského kolektivu spolehlivého kolegu nebo kolegyni na směnný provoz. Ranní směna 5:30 - 13:45, odpolední směna 13:45 - 22:00. Rozpis směn je možné přizpůsobit Vašim požadavkům nebo rodinné situaci.. Pokud jste už pracovali na podobné pozici, máte výhodu, pokud ne, všechno Vás naučíme. Možnost práce také na DPP. Nástup možný od 1.11.2023 nebo 10.1.2024 nebo dle domluvy.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Valová Jana, tel.: 571 498 432, nebo emailem na adresu: valova. jana@valatrans.com
Ov.o.: 28.2.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední

Ano, VALATRANS a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66894842
Zaměstnavatel:
VALATRANS a.s. (26783827)
Kde budete pracovat:
VALATRANS a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 571 498 432
E-mail: valova.jana@valatrans.com