Nabídka práce Pracovník/pracovnice pro výrobu ručních točených kartáčů - Koloveč na Domažlicku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO VÝROBU RUČNÍCH TOČENÝCH KARTÁČŮ v lokalitě Koloveč na Domažlicku přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel Kartáčovna Koloveč, spol. s r.o. (45359571). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Pracovník/pracovnice pro výrobu ručních točených kartáčů
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování možnost firemního ubytování
Zvláštní prémie roční bonus - 13.plat
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
JEDNÁ SE O FYZICKY NÁROČNOU PRÁCI.
Náplň práce: samostatná práce při výrobě a ořezu ručních kartáčů stáčených mezi dva dráty.
Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů.
Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, 4 týdny dovolené + sick day, možné profesní vzdělávání.
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, zaměstnavatel Kartáčovna Koloveč, spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66896343
Zaměstnavatel:
Kartáčovna Koloveč, spol. s r.o. (45359571)
Kde budete pracovat:
Kartáčovna Koloveč, spol.s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 130 615, 379 420 335
E-mail: kontrola@kartacovnakolovec.cz

Další nabídka práce podle lokality