Nabídka práce Učitel/ka v Základní škole speciální - Černošín na Tachovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa UČITEL/KA V ZÁKLADNÍ ŠKOLE SPECIÁLNÍ v lokalitě Černošín na Tachovsku přichází na pracovní trh ke dni 22.01.2024 firma - zaměstnavatel Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček (71340921). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Učitel/ka v Základní škole speciální
Odvětví:
Školství
Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.01.2024
Mzda:
25 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody podnikové akce
Poznámka k nabídce práce:
Vhodné i pro osobu zdravotně znevýhodněnou!

Náplň práce:
- výuky dětí se speciálními vzdělávacími potřebami včetně přípravy na vyučování
- vedení příslušné administrativy

Požadujeme:
- ukončené nebo probíhající vzdělání požadované pro učitele v základní škole speciální dle zákona o pedagogických pracovnících
- flexibilitu, empatii, trpělivost
- schopnost pracovat s dětmi se speciálními potřebami

Nabízíme:
- práci v mladém přátelském kolektivu malé vesnické školy
- profesní podporu
- další vzdělání, stabilní a smysluplné zaměstnání

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky (Pondělí - pátek 8-16 hodin).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66897207
Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček (71340921)
Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček(Černošín)
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 728 465 881
E-mail: socialni.pracovnik.stredisko.vitecek@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality