Nabídka práce ZÁMEČNÍK, MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - Moravské Budějovice na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK, MONTÁŽNÍ DĚLNÍK v lokalitě Moravské Budějovice na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 15.11.2023 firma - zaměstnavatel BAST s.r.o. (43371884). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ZÁMEČNÍK, MONTÁŽNÍ DĚLNÍK
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.11.2023
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
zámečnické práce
broušení a mechanické rovnání dílců po svařování

Požadujeme:
SOU technického směru nebo praxi, znalost čtení výkresové dokumentace
manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Nabízíme:
práce v české firmě, pracovní doba ve dvousměnném provozu, dny placeného volna dle odpracovaných let, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, mimořádné odměny dle hospodářských výsledků a další benefity

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66898448
Zaměstnavatel:
BAST s.r.o. (43371884)
Kde budete pracovat:
BAST s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 568 408 511
E-mail: splichalova.eva@bast.cz