Nabídka práce Veterinární inspektor/ka- inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání - Tachov

S novou nabídkou volného pracovního místa VETERINÁRNÍ INSPEKTOR/KA- INSPEKTOR/KA OCHRANY ZVÍŘAT PROTI TÝRÁNÍ v lokalitě Tachov přichází na pracovní trh ke dni 13.02.2024 firma - zaměstnavatel Státní veterinární správa (00018562). Výše nabídnuté mzdy je 45 420 Kč hrubého.

Veterinární inspektor/ka- inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Veterinární lékaři
Úvazek:
Služební poměr
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.02.2024
Mzda:
30 780 až 45 420 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody 5 dní zdravotního volna
Podnikové stravování stravenky SODEX ve výši 100 Kč/den
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody služební telefon, služební vozidlo, rekreační chata
Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: na uvedený email nebo telefonicky

Požadavky: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr. nebo magisterský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat navazující na bakalářský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat,
Náplň práce: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění - péče o pohodu zvířat.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66899371
Zaměstnavatel:
Státní veterinární správa (00018562)
Krajská veterinární správa SVS pro Plzeňský kraj, pracoviště Tachov
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 091 896
E-mail: j.vacovska@svscr.cz