Nabídka práce LEKTOR/KA VÝUKY CIZÍCH JAZYKŮ (angličtina, němčina, …) - (Okres Liberec)

S novou nabídkou volného pracovního místa LEKTOR/KA VÝUKY CIZÍCH JAZYKŮ (ANGLIČTINA, NĚMČINA, …) v lokalitě (Okres Liberec) přichází na pracovní trh ke dni 16.11.2022 firma - zaměstnavatel Everesta, s.r.o. (25014650). Výše nabídnuté mzdy je 400 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
LEKTOR/KA VÝUKY CIZÍCH JAZYKŮ (angličtina, němčina, …)
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
16.11.2022
Mzda:
300 až 400 Kč/hod
Ovládate cizí jazyk slovom i písmem? Nabízíme přiležitost spolupráce pro lektory, kteří mají zkušenosti s výukou firemních nebo podobných kurzů v cizím jazyce.
Pro koho je nabídka určena?
- pro studenty, kteří ovládají cizí jazyk v požadované formě a mají zkušenosti s výukou, mají zájem přivydělat si a získat kontakty do budoucna
- pro lektory, kteří mají ve výuce cizího jazyka zkušenosti
- pro absolventy, kteří mají s výukou cizích jazyků zkušenosti, hledají uplatnění ve svém oboru a mají zájem nadvázat externí spolupráci, přivydělat si a získat kontakty
Náplň práce:
- plánovaní, příprava a poskytovaní lekcí v cizím jazyce
- zlepšování dovedností v poslechu, mluvení, čtení a psaní studentů ve skupinových lekcích
Požadavky:
- zkušenosti s výukou
- schopnost ovlivňovat a rozvíjet jazykové dovednosti ostatních
- schopnost plánovaní a organizování práce
- aktivní přístup, komunikativnost a trpělivost
- schopnost kooperace
- spolehlivost
Nabízíme:
- možnost přivydělat si
- práce na DPP - 1-2 hod./týden
- získaní nových zkušeností i kontaktů
- zázemí stabilní firmy a dlouhodobou spolupráci na dalších projektech
Místo výkonu práce: dle bydliště /požadavků/ lektora
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66900746
Zaměstnavatel:
Everesta, s.r.o. (25014650)
Kde budete pracovat:
Everesta, s.r.o.-002 Liberec
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 368 161
E-mail: lucia.konoradska@everesta.cz

Prohlédnout dalších 1211 nabídek práce na Liberecku