Nabídka práce Asistent/ka obchodního a výrobního oddělení - Fulnek na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA OBCHODNÍHO A VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ v lokalitě Fulnek na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2023 firma - zaměstnavatel mcePharma s.r.o. (27815773). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/ka obchodního a výrobního oddělení
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Novojičínsku)
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2023
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 16.11.2022 a: 25.01.2023 Místo vhodné i pro OZZ.
Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky v AJ + CZ
- Práce s ERP Vario - zakázky, faktury, dodací listy, výrobní příkazy, příjemky, výdejky a WMS
- Objednávání dopravy
- Ukládání dat k zakázkám
- Spolupráce s projektovými manažery, výrobou a obchodem a další související činnosti

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na závodní stravování, káva zdarma, sleva na potravinové doplňky vlastní výroby 50%, balíčky doplňků stravy pro zdraví zdarma, pravidelné firemní akce.

Kontakt: Petra Levová, telefonicky na č.: 556 778 564 od 8:00 - 16:30 hod., e-mail: petra.levova@vivesa.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - databázové systémy
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Ekonomika
Ekonomika - fakturace
Ekonomika - skladové účetnictví
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) Komunikace se zákazníky v AJ.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66900950
Zaměstnavatel:
mcePharma s.r.o. (27815773)
Kde budete pracovat:
McePharma s.r.o. - Stachovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 556 778 564
E-mail: petra.levova@vivesa.cz

Prohlédnout dalších 529 nabídek práce na Novojičínsku