Nabídka práce Zdravotní sestra - Samopše na Benešovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZDRAVOTNÍ SESTRA v lokalitě Samopše na Benešovsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel Člověk zpět k člověku, z.s. (45770433). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 37 000 Kč .

Pracovní pozice:
Zdravotní sestra
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry bez specializace
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
37 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
mzda + přípatky za svátky, noční.
Náplň práce
Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin
Požadujeme:
SŠ s maturitou - obor zdravotní sestra; trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, schopnost týmové práce; výhodou program cygnus
Nabízíme :
podporu osobního rozvoje - zvyšování či prohlubování kvalifikace ; možnost stravování v zařízení; 5 týdnů dovolené

První kontakt e-mailem: info@ddpsamopse.cz, telefonicky 8 - 15 h

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66901365
Zaměstnavatel:
Člověk zpět k člověku, z.s. (45770433)
Kde budete pracovat:
"Člověk zpět k člověku" - Samopše
Kontaktní údaje:
Tel.: 314 314 585
E-mail: ddpsamopse@centrum.cz

Další nabídka práce podle lokality