Nabídka práce Technolog - senior - Pacov na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG - SENIOR v lokalitě Pacov na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. (15821773). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 45 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Technolog - senior
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici technologové, normovači
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
45 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování ubytování za 50 Kč/ den
Jízdní výhody příspěvek na dopravu až 1500 Kč
Podnikové stravování
Dovolená navíc týden dovolené navíc
Zvláštní prémie náborový příspěvek 15000 Kč
Jiné výhody příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, další výhody dané firemní kulturou
Náplň práce: tvorba nových pokrokových technologických postupů, zodpovědnost za technologické zpracování poptávek, jednání se zákazníky a dodavateli.

Požadujeme: znalost práce v programu Solid Edge, Auto CAD, MS Office, ERP systémů, SW KARAT, znalost procesů tvorby technologické dokumentace a normování zdrojů, znalost systémů a standardů kvality ve strojírenství, perfektní orientace v technických výkresech.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Ano, zaměstnavatel PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66902104
Zaměstnavatel:
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. (15821773)
Kde budete pracovat:
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724589699
E-mail: personalni@pacovske.cz