Nabídka práce ASISTENT/KA PEDAGOGA - České Budějovice

Nabídka volného pracovního místa na pozici ASISTENT/KA PEDAGOGA již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 23.11.2022 do 20.01.2023.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

České Budějovice | Mzda: 23 500 Kč | Centrum BAZALKA- ZŠ speciální a MŠ speciální, o.p.s., hledá novou kolegyni nebo nového kolegu do svého týmu. Nabízíme…

Volná pracovní místa Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice

Nabídky práce ČESKOBUDĚJOVICKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ASISTENT/KA PEDAGOGA
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Českobudějovicku)
Profesní zařazení:
Asistenti učitelů
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
23 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 1439 nabídek práce na Českobudějovicku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.