Nabídka práce ŘIDIČ VZV - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ VZV v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 23.11.2022 firma - zaměstnavatel ITLC s.r.o. (07878974). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ŘIDIČ VZV
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Liberecku)
Doprava (nabídky práce na Liberecku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
23.11.2022
Mzda:
20 160 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Manipulační práce ve skladu
Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží z nebo na dopravní prostředek
Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků
Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech
Požadujeme:
Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení)
Znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem)
Řádnou docházku
Řádnou komunikaci
Spolehlivost a samostatnost
Aktivní přístup k práci, pracovitost
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně možnost na dobu neurčitou
Nabízené výhody:
Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikace
Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny
Nástup do kmene firmy, stravenkový paušál, dovolená, až 12.000 Kč za doporučení kolegy, možnost záloh, půjček, pomoc při řešení insolvencí a exekucí
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá v době 9.00-16.00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66902483
Zaměstnavatel:
ITLC s.r.o. (07878974)
Kde budete pracovat:
ITLC s.r.o.-002
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 523 326
E-mail: jobs@itlc-group.com

Prohlédnout dalších 1257 nabídek práce na Liberecku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Skladníci a pracovníci pro manipulaci s materiálem třídí, skladují a vydávají náhradní díly a zásoby pro použití v podniku, ve kterém pracují. Jsou zaměstnáni ve výrobních podnicích, skladech, maloobchodních a velkoobchodních zařízeních, důlních, lesnických a stavebních podnicích, opravnách, nemocnicích a dalších zařízeních.