Nabídka práce Stavební a provozní elektrikáři - Lovosice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI v lokalitě Lovosice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 06.03.2024 firma - zaměstnavatel INELSEV Servis s.r.o. (61327603). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavební a provozní elektrikáři
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.03.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody kolektivní smlouva, Multisport
Poznámka k nabídce práce:
náplň práce:
- montáž, servis, opravy a údržba el. zařízení
Požadujeme:
- vzdělání v oboru podmínkou
- praxe výhodou
- výhodou vyhláška 50/1978 Sb.,250/2021 Sb.
- výhodou řidičský průkaz sk. B
- schopnost samostatné práce, zodpovědnost, ochota technicky se vzdělávat, aktivní přístup k řešení problémů
Benefity:
" Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouhou tradicí
" Příspěvek na penzijní pojištění.
" Týden dovolené navíc.
" Příspěvek na stravování.
" Další benefity dle Kolektivní smlouvy.
" Možnost kariérního růstu.
" Další technické vzdělávání.
" Karta Multisport

Způsob prvního kontaktu: emailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66903840
Zaměstnavatel:
INELSEV Servis s.r.o. (61327603)
Kde budete pracovat:
INELSEV Servis s.r.o. - pracoviště Lovosice
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 248 042
E-mail: teply@inelsevservis.cz