Nabídka práce obchodní zástupce - Třeboň na Jindřichohradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v lokalitě Třeboň na Jindřichohradecku přichází na pracovní trh ke dni 07.02.2024 firma - zaměstnavatel Lesostavby Třeboň a.s. (47239328). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 31 000 Kč .

Pracovní pozice:
obchodní zástupce
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.02.2024
Mzda:
31 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (7:30-15:00)
Náplň práce:
o Aktivní vyhledávání obchodních případů na svěřeném území.
o Zajištění podkladů k řízení obchodních případů v průběhu celého životního cyklu.
o Předkládání návrhů obchodních případů nebo jejich změn.
o Součinnost při vytváření smluvní dokumentace.
o Monitoring, analýzu trhu a konkurence v oblasti stavebních zakázek na svěřeném území.
o Proces reklamace z hlediska vypořádání se zákazníkem.

Požadujeme:
o SŠ s maturitou (obchodní nebo stavební)
o ŘP B, znalost práce na PC.
o Prokazatelné zkušenosti v oblasti přímého prodeje.
o Komunikační a obchodní dovednosti, dobré prezentační a vyjednávací schopnosti.
o Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:
o 25 dní dovolené.
o Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
o Motivační systém odměňování - základní mzda, osobní ohodnocení + variabilní složka mzdy za získané zakázky a za vypořádané reklamace.
o Systém benefitů - stravkový paušál 80 Kč/cestové; služební vozidlo, notebook, telefon i k soukr. účelům.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66903976
Zaměstnavatel:
Lesostavby Třeboň a.s. (47239328)
Kde budete pracovat:
Lesostavby Třeboň a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725762801
E-mail: kocandova@lstb.cz