Nabídka práce Výzkumný a vývojový pracovník/ce - pedolog/botanik/agroekolog - Rapotín na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/CE - PEDOLOG/BOTANIK/AGROEKOLOG v lokalitě Rapotín na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 16.12.2022 firma - zaměstnavatel Agrovýzkum Rapotín s.r.o. (26788462). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Výzkumný a vývojový pracovník/ce - pedolog/botanik/agroekolog
Odvětví:
Věda a výzkum (volná místa na Šumpersku)
Zemědělství a lesnictví (volná místa na Šumpersku)
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v oblasti zemědělství
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
16.12.2022
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Požadované vzdělání: VŠ vzdělání přírodovědného či zemědělského směru, doktorský stupeň vzdělání výhodou

Požadovaná praxe: praxe podmínkou (doložení publikačních či jiných výsledků výzkumu)

Další požadavky:
- základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat,
- analytické myšlení,
- pečlivost a samostatnost,
- komunikativnost,

Náplň práce:
- účast na přípravě a řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv,
- zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni,
- aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání s externími zákazníky,
- publikace odborných a vědeckých článků v oblasti pedologie / botaniky / agroekologie.

Nabízíme:
- práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas)
- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
- prémie za výsledky dle interních směrnic
- pružná pracovní doba, pevná část od 8:00 do 14:00 hod, 8 hodinový úvazek
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- příspěvek na závodní stravování, rekreace dětí zaměstnanců, odměny při životním jubileu,
- 25 dní dovolené .
Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software PowerPoint
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina (aktivní) aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66904024
Zaměstnavatel:
Agrovýzkum Rapotín s.r.o. (26788462)
Kde budete pracovat:
Agrovýzkum Rapotín s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583392247
E-mail: renata.sladkova@vuchs.cz

Prohlédnout dalších 491 nabídek práce na Šumpersku